AKČNÍ NABÍDKA
Rozsvítíme Vám dům, byt i firmu. Svítidla Fulín

Jak návrh osvětlení probíhá?

 

Prohlídka objektu

Náš světelný technik přijede na obhlídku stavby nebo objektu, kde se bude nové osvětlení realizovat. Zkontroluje správnost rozmístění el.vývodů pro svítidla a pokud ještě nejsou připravené, pomůže dořešit jejich správné rozmístění. Zkonzultuje s Vámi základní výběr svítidel.

 

Schůzka na prodejně v Děčíně

Následuje schůzka v naší vzorkovně, kde projednáme u kávy veškeré podrobnosti a představíme vhodné varianty svítidel pro Váš objekt. Většinu svítidel u nás uvidíte svítit. Abyste se mohli lépe rozhodovat. V nabídce máme obrovský výběr interiérových a venkovních svítidel od českých a zahraničních výrobců za ty nejlepší ceny.

 

Vytvoření nabídky

Na základě schůzky a výběru konkrétních svítidel Vám bude vyhotovena cenová nabídka na dodávku svítidel. Můžeme vytvořit nabídku i na montáž svítidel. S nabídkou zasíláme i plán rozmístění svítidel nebo výpočet osvětlení pro firmy.

Pokud naší nabídky využijete, vždy se Vám to cenově vyplatí. Na ucelenou zakázku poskytujeme zvýhodněnou cenu a pokud využijete i naší odborné montáže, snižuje se DPH na 15% pro celou zakázku (platí pro domy a byty).

 

Dodávka a montáž svítidel

Pokud s nabídkou budete souhlasit, na Vámi daný termín svítidla přivezeme nebo zašleme na stavbu. Pokud se rozhodnete využít i nabídky montáže, domluvíme termín instalace. Svítidla přivezeme a odborně nainstalujeme.

Máme rádi pořádek a po naší montáži je vždy čisto. Používáme moderní vybavení, naši pracovníci se pravidelně školí u výrobců. Vám odpadne starost, kde sehnat řemeslníka a ještě ušetříte na DPH.

 

Máte-li zájem o nezávaznou nabídku zcela zdarma, vyplňte registrační formulář níže na této stránce.

 
Napište nám Vaši představu
 
 
 
 
 
 
Navštivte nás v našem showroomu
Svítidla Jan Fulín Jiřího z Poděbrad 39
405 02 Děčín
IČ: 66103991
Virtuální prohlídka našeho showroomu