AKČNÍ NABÍDKA
Rozsvítíme Vám dům, byt i firmu. Svítidla Fulín

Návrhy osvětlení

Návrh osvětlení zdarma

Nejste si jisti s výběrem nového osvětlení, potřebujete poradit v oblasti svítidel? Neváhejte nás kontaktovat, máme s osvětlením dlouholeté zkušenosti a rádi Vám navrhneme vhodné řešení. Svítidla jsou dnes podstatnou částí stavby a nevhodný výběr osvětlení umí zkazit celý dojem z domu a také dlouhodobě škodit Vašemu zdraví.

Návrhy pro soukromé stavebníky ale i firmy provádíme ZDARMA.

Firmám nabízíme návrh osvětlení včetně výpočtu osvětlení ZDARMA. Zajistíme i dokumentaci pro stavební a kolaudační řízení. Zajišťujeme i kontrolní měření osvětlení pro kolaudační řízení dle platných norem. Tyto služby jsou již zpoplatněné a bude záležet na rozsahu dokumentace a prací. Rádi Vám provedeme předběžnou kalkulaci.

Máte ve firmě nevyhovující osvětlení, chcete ušetřit provozní náklady?

Jsme schopni na základě energetického auditu navrhnout výměnu svítidel Vaší provozovny a tu také zrealizovat. Výměnu si rychle splatíte z úspory za el.energii a přitom se podstatně zlepší kvalita osvětlení. Vaši zákazníci, ale i zaměstnanci změnu jistě poznají. Dobré světlo má podstatný vliv na kvalitu práce a duševní rozpoložení člověka. Financování můžeme zajistit i formou úvěru. LED svítidla jsou schopna ušetřit až 80% nákladů za el.energi a také odpadají náklady za údržbu svítidel. Návratnost 2-3 roky.

Každý den proděláváte peníze, pokud výměna svítidel ve Vaší firmě ještě neproběhla. Kontaktujte nás, rádi budeme Vaším partnerem v LED osvětlení.

ZJISTIT, JAK NÁVRH OSVĚTLENÍ PROBÍHÁ >>

Napište nám Vaši představu
 
 
 
 
 
 
Navštivte nás v našem showroomu
Svítidla Jan Fulín Jiřího z Poděbrad 39
405 02 Děčín
IČ: 66103991
Virtuální prohlídka našeho showroomu