AKČNÍ NABÍDKA
Rozsvítíme Vám dům, byt i firmu. Svítidla Fulín

O nás

Prodejem osvětlení, světelných zdrojů a elektromateriálu se zabýváme od roku 1998 a obchodujeme s většinou tuzemských a zahraničních výrobců. Velké množství sortimentu držíme skladem a jsme tak schopni zakázky velice rychle realizovat. Sledujeme nové trendy v osvětlování a nebojíme se je používat. Na naší prodejně v Děčíně a ve vzorkovnách máme vystaveno přes 1200 svítidel a dalčích 18000 typů v nabídce eshopu uni-svitidla.cz. Náš proškolený personál Vám pomůže s výběrem a pokud nemáte svého elektrikáře, svítidla Vám kvalitně a především rychle namontujeme. Výměny světelných zdrojů, vypínačů a zásuvek.

 

Historie firmy Svítidla Jan Fulín

Vše začalo v roce 1996. V Děčíně na Dělnické ulici v objektu bývalých jatek vznikla pobočka f.Novotný velkoobchod svítidly, která sídlila v Liberci. V sortimentu bylo průmyslové osvětlení f.Trevos, Ing.Vyrtych, Modus. Firma postupně rostla a během dvou let většina elektromontážních firem z okolí Děčína začala nakupovat svítidla v našem prodejním skladu.

V roce 1998 se firma přestěhovala do nových prostor na nynější adrese. Sortiment se rozšířil o elektromateriál a světelné zdroje. Byl spuštěn maloobchodní prodej a s tím i prodej interiérových a zahradních svítidel. V té době byla sice malá nabídka, ale i tak se nám dařilo rozšiřovat okruh spokojených zákazníků.

V roce 1999 f.Novotný velkoobchod svítidla končí a je prodána novému majiteli. Obchod v Děčíně se osamostatnil a začala se psát nová historie. Počet dodavatelů se rozrostl na 50 výrobců. Vybavovali jsme svítidly nové restaurace, hotely, prodejny, ale i mnoho rodinných domů v Děčíně, Ústí nad Labem, Teplicích a v Praze.

V roce 2008 byla otevřena pobočka ve Varnsdorfu a zároveň spuštěn e-shop.

Jelikož se neustále rozšiřoval výběr svítidel, zákazníci žádali poradit s výběrem vhodných svítidel. Zavedli jsme v roce 2010 novou službu - Návrh osvětlení ZDARMA. Náš technik přijede za Vámi na stavbu, poradí s rozmístěním a výběrem svítidel. Poté následuje schůzka na naší prodejně a vypracování kompletní nabídky. Tato služba se osvědčila a dnes ji využívá mnoho stavebníků.

V roce 2014 byla dokončena přístavba děčínské prodejny, byla rozšířena nová vzorkovna o 180m2, vybudován sklad, balírna e-shopu, nové sociální zázemí a také parkoviště pro zákazníky v areálu. Toto výrazně přispělo ke zkvalitnění prodeje a zároveň k navýšení skladových zásob. Naše služby jsme rozšířili o elektromontážní práce a montáž svítidel. Nyní jsme schopni zajistit kompletní dodávku svítidel na klíč a to i firmám včetně dokumentace pro stavební a kolaudační řízení.

 
Napište nám Vaši představu
 
 
 
 
 
 
Navštivte nás v našem showroomu
Svítidla Jan Fulín Jiřího z Poděbrad 39
405 02 Děčín
IČ: 66103991